Angela Martini dhe pushimet e saj luksoze (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bukuroshja Angela Martin s'ka të ndalur me aventura e saj dhe pushimet luksoze me bashkwshortin multimiliarderin rumun, Dragos Savulescu.

Ishte bashkëshorti i Angelës që ka shpërndarë në rrjetet sociale, pushimet luksoze që po përjetojnë në një suitë private në plazhin tropikal.

Ai filmon Angelën teksa shikon rrezet e diellit! /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2018, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori