Angela Martini çmend rrjetin me fotot nga muaji superluksoz i mjaltit (FOTO LAJM)

Angela Martini i dha fund beqarisë së saj vetëm pak javë më parë me një dasmë të veçantë. Ajo dhe partneri i saj Dragos Savulescu organizuan një ceremoni private në Las Vegas dhe tërhoqën vëmendjen e të gjithëve me detajet e çmendura që e shoqëruan këtë dasmë.

Por, po kaq i çmendur duket se do të jetë edhe muaji i tyre i mjaltit. Dje çifti me një avion privat ka marrë rrugën drejt një vendi tropikal. Angela ka postuar disa foto gjatë udhëtimit me avion dhe më pas pamjet mahnitëse nga një xhiro me helikopter.

Ndërkohë fotot e fundit të Angelës tregojnë qartë sesa mirë po ja kalojnë. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 18:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori