Angela Martin bëhet nostalgjike dhe poston fotot e papritura (FOTO LAJM)

Modelja shqiptare, Anxhela Martini, duket se ka gjetur dashurinë e jetës së saj.

Ajo tashmw wshtw e martuar. Modelja duket se sot wshtw bwrw nostalgjike se si dukej mw pwrpara dhe ka postuar disa foto nw Instastorin e saj.

Fotoja e parë që ajo ka postuar është në moshën 11-vjeçare, më pas ka vijuar me foto kur ishte 14 vjeçe dhe e ka mbyllur me një foto kur ishte vetëm 1 vjeçe dhe dukej një fëmijë i shëndetshëm. /albeu.com/

Shtuar më 08/06/2018, ora 14:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori