Andrra publikon momentet intime në shtrat me Sinanin (FOTO LAJM)

Që kur shpallën fejeësem Andrra Destani dhe Sinan Hoxha u bënë një ndër çiftet më të përfolura në media.

Duke ditur këtë, Andrra ka vendosur që të rikthehet në vëmendjen e publikut duke publikuar një foto në momente intime në shtrat me këngëtarin Sinan Hoxha. /Albeu.com/
Shtuar më 03/03/2017, ora 15:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori