Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgenjështroi
Andrra feston ditëlindjen, zbulohet diferenca e moshës me Sinanin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bahskështorja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha feston sot ditëlindjen.

Vetë Andrra ka postuar në rrjetet sociale një foto ku tregon se sot është dita e saj.

Bukuroshja mbush sot plot 22 vite dhe është tashmë nëna e një vogëlushi të quajtur Ansi.

Ditëlindja e Andrrës ka zbuluar edhe diferencën e madhe në moshë që ajo ka me Sinanin.

Këngëtari është 41 vjeç dhe është plot 19 vite më i madh nga bashkëshortja e tij.

Ata janë dëshmia se në dashuri, mosha nuk ka vlerë. /Albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori