Andrra Destani sapo na tregoi talentin e djalit të saj (FOTO LAJM)

Që nga lindja e djalit të tyre, Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra Destani shpesh kanë thënë se jeta e tyre ka ndryshuar.

E tani që Ansi është duke u rritur, padyshim që lumturia mes çiftit është rritur.

Së fundmi në Instastoryn Andrrës, djali i saj na ka suprizuar. Përveç se na ka treguar se sa është rrituar ai, na ka zbuluar edhe talentin e tij.

Në një moment në rrugë ai ndjen muzikën dhe me pas fillon dhe kërcen.

Epo si duket ai do të ndjekë hapat e babit të tij Sinanit. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2018, ora 09:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori