Andrra Destani na prezanton me makinën e saj super-luksoze (FOTO LAJM)

Andrra Destani, tanimë bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Sinan Hoxha, është një emër mjaft i përfolur në media kohët e fundit.

Jo vetëm për shkak të famës së bashkëshortit, por edhe për jetën luksoze që bën ajo dhe familja e saj.

Ajo është mjaft aktive në Instagramin e saj.

E në postimin e saj të fundit ajo na ka prezantuar me veturën e saj super-luksoze. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2018, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori