Andi Bejtja bashkon gruan dhe ish-gruan (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Në një kohë kur flitet për krizë politike, mungesë tolerance dhe konsensusi, një shembull europian vjen nga një gazetar i njohur i vendit.

Andi Bejtja, i cili e ka shprehur hapur mbështetjen e tij për proetestën e PD përmes një postimi në facebook ka publikuar një foto jo të zakonshme për realitetin shqiptar.

Ai është fotografuar me bashkëshorten dhe ish bashkëshorten e tij, të cilat shfaqen të buzëqeshura.

"Kontribut për konsensusin. Sot dua të kontriboj konkretisht për paqen dhe konsensusin. Ja ku jam me gruan dhe ish gruan. Jam PPE e vërtetë"., -shkruan gazetari. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 15:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.