Ambra e Big Brother me të dashur të ri (FOTO LAJM)

Një nga banoret më provokative dhe që shkaktoi më shumë polemika brenda shtëpisë së Big Brother këtë edicion është padyshim Ambra Muji.

POr mesa duket kaçurrelsja e shtëpisë ka gjetur një të dashur të ri.

Pas ngacmimeve me Olsin dhe ndarjen me Elsamedin ajo nuk ka humbur kohë.

Vetë Ambra ka postuar në Insta Storyn e saj një video ku fal puthje të zjarrta me djalin që ka afër, identiteti i të cilit nuk dihet.

Ambra është duke shijuar jetën e natës dhe ndërkohë ka sjellë dhe ndryshime në jetën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 27/07/2017, ora 15:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori