Ambasadori italian shijon bukuritë shqiptare, rafting në kanionet e Skraparit (FOTO LAJM)

Shqipëria ka destinacione shumë të bukura natyrore dhe turistike përgjatë të katërta stinët dhe këtë gjë e dinë shumë mirëp qytetarët e huaj që jetojnë në vendin tonë, por edhe ata që vijnë për ta eksploruar.

Ambasadori italian në Shqipëri, Massimo Gaiani po shijon bukuritë e natyrës shqiptare. Së fundi ai i është bashkuar grupit “Albania Rafting Group” dhe ka shijuar adrenalinën që të ofron rafting në Skrapar. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2014, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori