Amarda zgjedh ta urojë kështu Shën Valentinin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Amarda Toska është duke shijuar shtatzëninë e saj të dytë.

Lajmin e bukur të shtatzënisë e dha vet Ermali dhe për më tepër ai zbuloi se së shpejti do të bëhen prindër të një vajze.

fundi Amarda e ka uruar Shën Vlentinin me një nga këngët e Elvanës, ''Më fal''. Këtë ajo e ka publikuar në Instagramin e saj. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 11:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori