Amarda Toska, shton peshë pas lindjes (FOTO LAJM)

Amarda Toska prej disa vitesh është shkëputur nga bota e televizionit për t'u përqendruar tek biznesi i saj.

Vetëm pak javë më parë ajo u bë nënë për herë të dytë dhe në jetë solli vajzën e saj që e pagëzoi me emrin Sia.

Me sa duket, pas lindjes, kilet e saj janë pak me tepricë. Kjo vërehet nga fotoja e saj e postuar në Instastory. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2018, ora 13:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori