Amarda Toska shtatzënë por shumë në formë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi pritet të bëhen prindër për herë të dytë dhe Joeli së shpejti do të bëhet me një motër.

Deri më tani thuhet se nuk ka bërë ansjë ndërhyrje plastike, duke ruajtur gjithnjë të njëjtin imazh, që mesa duket nuk do të ndryshojë.

Ajo në Instagramin e saj shfaqet mjaft bukur në fotot e postuar. E veshur me fustan të zi ajo duket një femër sharmante dhe plot stil. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2018, ora 13:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori