Alkool pa fund dhe "schiuma party", të rinjtë shqiptarë e "djegin" në jug (FOTO LAJM)

Jemi në sezonin e verës, ku shumica marrin pushimet.

Pjesa e bregdetit të jugut është nga më të frekuentuarat në këtë periudhë me të rinj dhe pushuesmoshave të tjera.

Fotot e publikuara së fundmi në “Tilllate.al” tregojnë një prej festave të përditshme në jug të vendit.
Shtuar më 22/08/2019, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori