Alketa Vejsiu shfaqet pa make-up! (FOTO LAJM)

Alketa Vejsiu është një ndër femrat më të kuruara të ekranit shqiptar.

Gjithmonë është dalluar për stilin e saj të veçantë të veshjes, në të shumtën e rasteve si një princeshë, por edhe për make-up-in fantastik që e shoqëron gjatë gjithë kohës.

Të gjithë jemi kuriozë të shohim se si duket moderatorja simpatike pa grim, dhe këtë na e ka mundsuar vet Alketa.

Në këto ditë të ftohta dimërore, moderatorja e njohur ka postuar disa foto në “Instagram” ku shfaqet pa asnjë pikë grimi. Në palestër apo pranë oxhakut, Alketa shfaqet në formë të shkëlqyer. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2017, ora 12:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori