Alketa Vejsiu nuk thotë dot "mirupafshim" dhe ka të drejtë (FOTO LAJM)

Të gjithëve na ka ndodhur që kur arratisemi diku me pushime të mos duam më të kthehemi pas në jetën e përditshme, punë shtëpi, e njëjta lagje por të duam me ngulm të mos ikim më nga aty.

Nëse ky vend është një mrekulli e natyrës situata bëhet akoma më e rëndë shkruan Albeu.com.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me moderatoren e njohur Alketa Vejsiu e cila mesa duket nuk dëshiron t'i thotë mirupafshim mrekullisë ku po shijon pushimet.

Ajo ka disa ditë që ka postuar fotografi nga Alpet e Italisë dhe në fakt ka të drejtë, sepse edhe ne kur e shohim atë mrekulli zor se do lëviznim më prej aty.

Por Alketën e pret një sezon i ri punë me "Dance With Me" Kështu që do i duhet të vijë sërish në Tiranë. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2017, ora 17:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori