Alketa Vejsiu mahnit nga Miami: Tregon format super (FOTO LAJM)

Ndonëse është treguar gjithnjë e rezervuar në lidhje me jetën e saj private, Alketa Vejsiu duket se dalëngadalë po fillon të ndryshojë politikë.

Si rrallëherë moderatorja e njohur përgjatë këtij viti ka nisur të postojë foto nga pushimet e saj jashtë Shqipërisë e për çudinë e të gjithëve, nuk kanë munguar edhe fotot me bikini.

Në një fotopublikuar në rrjete sociale, ajo shfaqet më në formë se kurrë. Me një ngjyrë trupi për tu patur zili dhe e veshur me të bardha duekt se Alketa është gati për përgatitjet e programeve të saj më të reja në Tv Klan. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 14:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori