Alesia në shënjestër, VIP-at e Bllokut nxjerrin fotot pa filtra të modeles së njohur

Pëlqej
Një prej modeleve më të komentuara në Shqipëri, Alesia Bami ka marrë vëmendje të madhe kohët e fundit, ku shpesh herë akuzohet për modifikim të postimeve.

Përvec pamjes së bukur dhe të ëmbël që transmeton, linjat e trupit të saj janë shumë të formuara prej aktiviteteve sportive që zhvillon.

Imazhin e Alesias e kemi parë në reklama të ndryshme, por mesa duket pamja që sohim aty nuk është realiteti.

Kanë qenë pikërisht VIP_at e Bllokut të cilët kanë postuar dy fotografi ku duket qartësisht diferenca e Alesias nga televizioni në fotografi. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2018, ora 21:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori