Alesia Bami shfaqet më seksi se kurrë (FOTO LAJM)

Alesia Bami është një nga moderatoret më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale. Ajo herë pas here poston në profilin e saj në “Instagram” fotografi që tërheqin menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka bërë edhe ditën e sotme, teksa u ka kërkuar fansave që ta ndjekin në “E Diell” në “TCh”.

Alesia ka zbuluar se do të jetë e veshur puntatën e kësaj të diele. Jo shfaqet e veshur me një fund shumë të shkurtër me lule dhe një bluzë të ngushtë.

Poza e saj është pëlqyer menjëherë nga mijëra fansa dhe komentet nuk kanë munguar. “Bombë fare”, është një nga komplimentet që lexohet më shumë në foton e moderatores.
Shtuar më 23/02/2020, ora 23:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori