Aleksandër Gjoka takohet me gruan vetëm për festa, e vërteta e martesës së tyre

Aleksandër Gjoka që prej vitit 1998 jeton larg familjes së tij, e cila është shpërngulur që nga ai vit në Itali. Gruaja, vajza dhe djali shkuan në një shtet tjetër, ndërsa Aleksandër Gjoka vendosi të qëndronte në Tiranë, sepse atje nuk e gjente veten si artist, shkruan Story.

Para katër vitesh në 2013, Sandri u bë gjysh sepse djali i tij u bë babai i një vajze nga bashkëjetesa me një italiane.

Ndërsa Gjoka jeton në Tiranë, e shoqja vjen ta takojë për raste festash. Së fundi ajo ka qenë këtu për rastin e ndërrimit të viteve, ndërsa këngëtari postoi foto në Facebook, ku shkruan me jetën time./albeu.com/

Shtuar më 27/02/2017, ora 18:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori