Albërie Hadërgjonaj në formë të shkëlqyer (FOTO LAJM)

Albërie Hadërgjonaj e shohim gjithmonë të freskët, rinore sa duket se vitet për të nuk ecin. Ajo i përshtatet gjithmonë trendeve të reja, duke ardhur me risi pranë publikut. Alberia është nënë e dy vajzaverritura, Agnesa dhe Anxhelina. Kjo e fundit ndjek hapat e nënës së saj. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori