Albëria para dhe pas grimit (FOTO LAJM)

Albërie Hadërgjonaj gjithmone ka marrë vlerësimet maksimale sa i takon pamjes së saj, ku pavarësisht moshës ajo duket si 20 vjeçe.

Këngëtarja ka postuarInstagram një foto ku ndodhet pa grim. Komplimentet kanë qënë në drejtim të saj jo vetëm nga kolegë, por edhe fansa. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 12:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori