Alba i habit të gjithë me veprimin që bën për Klaudia Pepën (FOTO LAJM)

Balerina e njohur Alba Hoxha është përfolur tashmë prej kohësh për një lidhje me Albi Nakon.

Por kjo nuk e ka penguar që të ndërtojë ngadalë një karrierë më hapa më të sigurt, përkundrazi.

Madje Alba ka deklaruar se edhe me Klaudian ka një marrëdhënie shumë të mirë dhe këtë e ka provuar edhe këtë herë.

Ajo ka publikuar videon e fundit të Klaudias të titulluar "U", duke shprehur kështu mbështetjen për balerinën e famshme tashmë edhe në Itali.

Klaudia teksa prezantonte Këngën Magjike deklaroi se i kishte takuar të dy dhe se ndihej mirë. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2019, ora 23:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori