Alana mbush pesë vjeç, Rudina Xhunga zbulon detajin special (FOTO LAJM)

Alana, vajza e Rudina Xhungës festoi 5-vjetorin">5-vjetorin. Në fotot e festësRudina ka postuar në Instagram, shohim që dekori është shumë special. Piktorja e festës ka qenë vetë Alana.

Krahas tullumbaceve dhe animatorëve, në 5-vjetorin">5-vjetorin e lindjes të vajzës së vetme të çiftit Xhunga-Hila, vëmendjen kryesore e morën vizatimet e saj, që mami Rudina i kishte ruajtur me aq kujdes për shumë vite.

Alana lindi si tani, 5 vjet më parë. Unë edhe Dritan Hila nuk kemi bërë asgjë të krahasueshme me të, në jetë. Faleminderit Alana që na bëre mam e babi.

Dhe një këshillë për mamatë: ditëlindja e Alanës është e gjitha dekoruar me pikturat e saj. Nuk ka artist më të mirë se fëmija yt. Mjafton ta shohësh botën me sytë e saj”, ka shkruar Xhunga në rrjetet sociale, krahas fotove. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2018, ora 14:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori