KMSH reagon për videon tallëse ndaj priftërinjve: Dënojmë ngjarjen, do marrim masa
Aktorja në pritje të ëmbël, përshëndet nga plazhi (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Rudina Rudina Dembacaj e cila para pak ditësh ka kurorëzuar lidhjen e gjatë, në martesë, është në pritje të ëmbël të fëmijës së parë.

Ajo është duke pushuar në plazhet e vendit, ku dhe ka përshëndetur gjithë fansat dhe miqtë me bebin që po pret.

‘Ne të tre”, shkruan Rudina, teksa në foto nxjerr edhe bashkëshortin në det.

/albeu.com/
Shtuar më 05/08/2016, ora 14:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}