Aktorja e “Portokalli” largohet pas 4 vitesh! Bëhet pjesë e spektaklit rival (FOTO LAJM)

Delinda Disha, një prej aktoreve më të spikatura të spektaklit “Portokalli” ka vendosur të largohet pas 4 vitesh.

Lajmin e ka bërë të ditur Turjan Hysko nëpërmjet një postimi në Instastory ku zbulon edhe programin më të ri ku do e shohim aktoren.

Turi ka treguar se tashmë Delinda do i bashkohet emisionit të tij, “Klanifornia Show” dhe kjo lëvizje e saj ka qenë e papritur.

Delinda Disha në “Klanifornia”! Ku qëndron problemi këtu?”, shkruan Turi mbi foton e saj.

Kujtojmë se spektakli është një ripunim i “Duplx” dhe pjesë e tij janë bërë personazhe mjaft të njohur të ekranit.

Mes tyre Marina Vjollca, Olsi Bylyku dhe Lisa Kujofsa.
Shtuar më 02/09/2019, ora 11:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori