E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
Aktorja e njohur pozon nudo në Instagram, ky është komenti epik i të atit (FOTO LAJM)

Aktorja dhe modelja e njohur Irlanda Baldwin nuk ka mundur t’i rezistojë verës, dhe temperaturave të larta.

Përmes një postimi në rrjetin social ajo ka pozuar nudo në tarracën e një hoteli në Neë York. Nuk ka asgjë të veshur në trup përveç tangave që nuk i fshehin asgjë.

Krahas fotos Irlanda shkruan: “Faleminderit @sixtyhotels për pamjen e bukur. Unë kurrë nuk dua të kthehem nga këtu. Gjithashtu prapanica ime nuk është aq e bardhë. Është dielli. Jo, është gjithashtu e bardhë.”

Ndërkohë fotoja nudo që ka postuar në rrjetet sociale, nuk i ka pëlqyer aspak babait të saj Alec Baldëin, i cili ka komentuar kështu në foton nudo të së bijës: “Më vjen keq. Çfarë?”

Por kjo nuk është hera e parë që babai i modeles 23-vjeçare është mërzitur nga fotot që ajo poston.
Shtuar më 20/07/2019, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori