Aktori ka frikë nga plakja, në kërkim të dashurisë (FOTO LAJM)

Aktori Jack Nicholson i cili është 77 vjeç, në një intervistë të dhënë së fundmi është shprehur se sa më shumë kalon koha dhe më pak interes kanë femrat me të.

Teksa ka shprehur frikën nga vetmia, ai nuk ka nguruar dhe të pranojë se një romancë do të ishte ideale.

Për revistën ‘Closer’, ai është shprehur se do i pëlqente shumë një romancë e fundit, por që “vështirë se do ndodhë”. /albeu.com/

Shtuar më 13/01/2015, ora 15:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori