Aksidentohet me makinë moderatori i njohur shqiptar (FOTO LAJM)

Pëlqej
Moderatori i njohur Labinot Gashi ka pësuar ditën e sotme një aksident me makinë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 'Arbana' në Prizren, ku për shkak të trafikut janë përplasur dy automjete.

Në njërin prej automjeteve ndodhej Labi, i cili është fotografuar nga kalimtarët në rrugë.

Sipas raportit të policisë, aksidenti ka përfunduar vetëm me dëme materiale dhe policia po bën kujdes me situatën e rënduar të trafikut rrugor. /albeu.com/

Shtuar më 21/07/2018, ora 14:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori