Aksidentohet Berat Buzhala (FOTO LAJM)

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Shqiptare dhe një person me qëndrime kontraverse, e aktiv në rrjetet sociale, Berat Buzhala ka pësuar një aksident automobilistik.

Aksidenti ka ndodhur tek semaforet tek udhëkryqi i UP-së, para NLB, transmeton Telegrafi.

Edhe pse aksidenti për fat të mirë ka qenë me pak pasoja, gjithsesi e ka bllokuar qarkullimin e automjeteve.

Makinat janë vënë në rradhë për shkak të incidentit të Buzhalës, në një ditë si e sotmja, me shi. /albeu.com/Shtuar më 04/09/2014, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori