Aksidenti fatal, vdes 26-vjeçari shqiptar (FOTO-VIDEO)
Një 26-vjeçar shqiptar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur në rrugën që lidh Cremonën me Milanon në Itali. Sipas policisë, makina e tipit Mercedez C180, e drejtuar nga Erlis Blini ka dalë nga rruga duke u përplasur me vendin ku bashkohen dritat e semaforëve dhe për pasojë ka humbur jetën 26-vjeçari.

Në makinë bashkë me Blinin ndodhej dhe një 21-vjeçar shqiptar me inicialet R.D., 21 vjeç, i cili ka mbetur i plagosur. /albeu.com/

Aksidenti fatal, vdes 26-vjeçari shqiptar

Shtuar më 29/10/2013, ora 16:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori