Aksident masiv në autostradë, përplasen keq 4 makina (FOTO LAJM)

Një aksident masiv ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, i treti në pak orë.

Mësohet se përplasja masive ka ndodhur pranë një qendre tregtare mes 4 makinash, ku 3 janë "Volkswagen Golf" dhe "Volkswagen Touareg" si dhe një "Citroen-i."

Pak orë para këtij aksidenti ndodhi edhe një tjetër mes 3 makinave "Mercedes-Benz" pranë godinës së Albtelecom dhe një tjetër, i pari fare, mes "Volvo S40" me një "Ford Focus". /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2018, ora 10:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori