Aksident i tmerrshëm në Ferizaj - Kaçanik (FOTO LAJM)

Një aksident ka ndodhur në rrugën Ferizaj - Kaçanik, ku ka patur edhe të lënduar.

Janë përplasur me njëra-tjetrën një makinë dhe një kamion, raporton Express.

Policia ende nuk ka nisur hetimet për rastin.

Merret vesh se nga aksidenti ka të lënduar, por nga të dhënat e para nuk dihet bilanci. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2014, ora 17:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori