Aksident i rëndë në Bathore, benzi luksoz përplas shtyllën dhe... (FOTO LAJM)

Një aksident i rëndë njoftohet se ka ndodhur gjatë ditës së sotme në zonën e Bathores ku një automjet ka dalë nga rruga pasi është përplasur me një shtyllë.

Dyshohet edhe për viktima ndonëse ende nuk konfirmohet ky fakt, shkruan JOQ.

Mësohet se Benzi luksoz ka goditur tabelën e bashkisë së Kamzës, e cila i ka rënë sipër. /albeu.com/

Shtuar më 25/06/2017, ora 16:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori