Aksesorët që nuk do t'i ndani nga flokët këtë vjeshtë (FOTO LAJM)

Rrathët e flokëve

Përveç kuletës, telefonit dhe maskës, një tjetër element thelbësor që s'duhet të mungojë në çantën tuaj janë aksesorët e flokëve.

Në ditët kur thjesht nuk ju pëlqejnë flokët tuaj, nxirrni aksesorët më In të vjeshtës dhe mbajini me vete.

Shtuar më 27/10/2020, ora 18:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori