Aksesorët e flokëve më trendi të kësaj vjeshte (FOTO LAJM)

Muaji i modës ka përfunduar dhe na ka lënë ‘trashëgim’ tendencat më të mira të veshjeve dhe aksesorëve për pranverën e ardhshme dhe verën 2020.

Por ndërsa pamë stilin e të ardhmes në pasarela, stili i rrugës ose ‘streetstyle’ na dha një vizion të qartë të trendeve të momentit, duke konfirmuar aksesorët e flokëve si elemente thelbësore të vjeshtës 2019.

Rrathë sateni apo kadifeje, kafrica-bizhu, etj…jeni gati të ‘aksezorizoheni’? Shihni fotot më poshtë:


Shtuar më 21/10/2019, ora 09:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori