"Ai më la në mes të rrugës dhe u zhduk" (FOTO LAJM)

Bukuroshja Pamela Barreta ka rrëfyer për revistën "Man and Woman" raportin e saj problematik me Stefano Torrese. Ata ishin një çift mjaft simpatik, por disa mesazhe erotikë të Stefanoja i kishte nisur një tjetër vajze si edhe mungesa e interesimit të tij për Pamelën bënë që çifti të ndahej.

"Nuk ishin vetëm mesazhet që zbulova. Ai iku, më la në mes të rrugës dhe nuk e ktehu kokën pas. E kishim lënë që do të takoheshim sërish pasi të filmonte edhe episodin e fundit, por ajo nuk bë më i gjallë", tha Pamela.

Ajo u duk në krahët e një tjetër mashkulli duke hedhur një video live nga Instagrami, gjë e cila konfirmon se e ka harruar përfundimisht Stefanon. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2019, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori