Agroni e imitoi dhe e quajti banale, përgjigjet Eni Çobani
Juristja e njohur Eni Çobani ishte e ftuara e kësaj jave në programin e IN “Një kat më lart" me Ermal Peçi.

Por teksa Agron Llakaj e imiton në Al Pazar dhe e quajti banale këtë pjesë të E diela Shqipëtare, En9i është shprehur e zhgënjyer.

“Zotin LLakaj e njoh nga televizioni. S’kam asgjë private me të. E kam lexuar, nuk e kam dëgjuar këtë deklaratë, nuk e gjeta. Është pak konfuze ajo e thëna e tij” – pohoi Eni.

“Shqiptarët më njohin, e dinë kush jam. Nuk kam asnjë fjalë për ti thënë. Duhet të këtë ai për të më thënë, unë s’jam marrë me të” -vijoi ajo. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 18:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori