Leku letër, Agnesa Vuthajt i kushton 50 mijë euro veshja (FOTO LAJM)

Bukuroshja Agnesa Vuthaj është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjete sociale dhe vjen herë pas here në qendër të vëmendjes së mediave për jetën e saj private.

Pozat e AgnesësInstagram tërheqin jo pak vëmendjen, teksa ajo shfaqet gjithmonë e kuruar deri në detaje dhe e kombinuar plot stil.

Në njërën prej fotove të fundit, ish-missi ka pozuar e veshur me një pallto nga “Louis Vuitton” dhe një çantë “Hermes”.

Faqja “What They Wearin” në Instagram ka zbukuar shifrën e plotë të veshjes së Agnesës, e cila ka lënë ‘qimet e kokës’ me shifrën e shpenzuar.

Palltoja që ajo ka veshur është nga Louis Vuitton i kushtoi (3,600€), çanta Hermes Crocodile Mini Kelly 2 (36,500€), syzet Linda Farroë (1,105€) dhe ora Rolex modeli Lady DateJust 28 (10,300€)

Në total kap shifrën e më shumë se 50 mijë eurove!

Shtuar më 24/11/2020, ora 13:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori