E FUNDIT/ Të shtëna me armë në Vlorë, panik tek Uji i Ftohtë
Agnesa Vuthaj në super formë! (FOTO LAJM)

Agnesa Vuthaj ka kohë që e ka dorëzuar kurorën e missit por aspak nuk ua “lëshon” rrugën missave të tjerë prapa saj.

Në disa imazhe të publikuara në llogarinë e saj në “Instagram” e shohim shumë në formë dhe të bukur.

Në rrugët e Tuqisë ajo duket mjaft bukur e veshur me fustan të kuq. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2018, ora 11:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori