Agnesa shkëlqen e veshur komplet në të kuqe (FOTO LAJM)

Është një nga femrat që publiku e pëlqen për freskinë që ruan pavarësisht se ka vite që është zgjedhur Miss Kosova.

Agnesa Vuthaj ndonëse jo aktive si modele përveq se reklamon produktet e saj, prej vitesh merret me organizime dhe spektakle të bukurisë.

Së fundmi ajo ndodhet në Paris ku prej atje na sjellë një foto e veshur komplet në të kuqe.

Sigurisht Agnesa duket shumë bukur dhe se ngjyra e kuqe i shkon shumë asaj. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2017, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori