Afrona dhe Blero shijojnë pushimet (FOTO LAJM)

Blero dhe Afrona Dika janë ndër çiftet më të komentuar në media. Së fundmi, ata kanë vendosur t'i japin vetes disa ditë pushimi.

Në fotot e publikuara ata duken mjaft të lumtur me njëri-tjetrin.

Duket se këngëtari momentalisht nuk do sjellë ndonjë projekt të ri. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 13:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori