Afërdita zgjedh Turqinë për klipin e ri (FOTO LAJM)

Është përfolur shumë ditët e fundit për një rilidhje mes Afërdita Dreshaj dhe këngëtarit shqiptar nga Maqedonia Shpat Kasapit. Por kjo mesa duket nuk e ka shpërqëndruar modelen shqiptare, e cila po mendon seriozisht për karrierën e saj jo vetëm në modeling.

Bukuroshja ka postuar në profilin e saj zyrtar në Facebook disa foto nga Turqia, ku pritet që të xhirojë edhe klipin e saj të ri.

"All packed!! Bodrum tomorrow for @buletserttas new video", shkruan në Facebook Afërdita. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2013, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori