Afërdita Dreshaj realizon fotosesionin e parë para dasmës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj, më 29 qershor do ta kurorëzojë dashurinë me të fejuarin e saj çek Jakub Kindl.

Çifti duket se ka realizuar fofosesionin e parë për dasmën.

fotot e realizuara ata njëri-tjetrin tashmë e kanë cilësuar si burrë e grua.
Shtuar më 13/06/2018, ora 10:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori