Afërdita Dreshaj përlot ndjekësit, si e çoi deri në fund amanetin e të atit

Modelja e njohur, Afërdita Dreshaj, ka prekur fansat e saj me një rrefim publik për mungesën e të atit të saj.

Teksa i përgjigjej disa pyetjeve në Instastoryn e saj, Afërdita është pyetur se sa të vështirë e ka pasur të realizonte ëndrrat pa praninë e babait.
Ajo ka treguar se është munduar t'a çojë amanetin e tij deri në fund.

“Ëndrra e babait tim ishte të isha një këngëtare. Kur unë isha 12 vjeç dhe ai ishte ende gjallë, ai më çoi për të regjistruar këngën e parë. Pas humbjes së tij ishte shumë e vështirë të vazhdoja të ecja, por duhet t’i tregoja atij se do e vazhdoja ëndrrën time dhe të tijën gjithashtu. Mamaja ime është gruaja më e fortë, ajo më dha mua krah për të vazhduar”, është përgjigjur ajo.
Shtuar më 11/01/2019, ora 12:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori