Afërdita Dreshaj: Krenare me ty o Lorik Cana, na e bëre zemrën mal (FOTO LAJM)

Ndeshja e djeshme ka marrë edhe vëmëndjen e bukuroshes Afërdita Dreshaj, e cila ka përcjellë një mesazh në Instagram.

Modelja dhe këngëtarja është shprehur e kënaqur me futbollistët e kombëtares shqiptare, e sodomos për Lorik Canën.

"Krenare me ty o Lorik Cana! Na e bëre zemrën mal! Rrofsh sa malet #unëbesoj #lorikcana #shqipëria #albania". /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2014, ora 10:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori