Afërdita Dreshaj feston 1 vjetorin e lidhjes me sportistin J.Kindl (FOTO LAJM)

Çdo ditë e më shumë ka përcjellë për të gjithë fansat e saj se ajo është shumë e lumtur, ndërsa ka festuar 1 vjetorin e lidhjes.

I referohemi bukuroshes Afërdita Dreshaj, e cila nuk nguron të tregojë dashurinë.

Këngëtarja dhe modelja e njohur, prej një viti është duke përjetuar një romancë të bukur dashurie me sportistin çek, Jakub Kindl.

Ajo nëpërmjet një statusi në “Facebook” na zbulon se para një viti takoi djalin që e do shumë. /albeu.com/

Shtuar më 27/09/2014, ora 11:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori