Afërdita dhe Shpati janë sërish bashkë (FOTO LAJM)

Fjalëve të shumta të kohëve të fundit se Afërdita Dreshaj dhe Shpat Kasapi janë rikthyer sërish bashkë bukuroshja i përgjigjet me postimin e disa fotove në profilin e saj zyrtar në Facebook, duke pohuar kështu piblikisht edhe rilidhjen e saj me këngëtarin shqiptar nga Maqedonia.

Por për të përforcuar këtë ka menduar edhe motra e Afërditës, Jehona Dreshaj, e cila gjithashtu ka postuar foto të çiftit në Facebook.

Çifti i famshëm u nda para disa muajsh për shkak të impenjimeve profesionale, siç u shpreh Shpat Kasapi. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2013, ora 12:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori