Aeroplani i vjetër fsheh një sekret të mahnitshëm brenda (FOTO LAJM)

Një 25-vjeçare ka kthyer një aeroplan në kopshtin e saj të pasmë në një sallon luksoz bukurie.

Amber Scott e hapi sallonin e saj të parë, të quajtur Runëay Studios, në ambientet e aeroplanit, Aeronautik Convair CV-440 Metropolitan 1957, përcjell albeu.com.

Aeroplani ishte një dhuratë nga prindërit e saj, Andreë dhe Tricia, të cilët e blenë atë 10 vjet më parë për £ 25,000.

Atyre u kushtoi rreth 20,000 paund vetëm për të transportuar avionin nga aeroporti i Coventry, ku e blenë atë, në shtëpinë e tyre në Skoci.

Amber tha: "Të gjitha idetë tona u kombinuan për ta kthyer aeroplanin në sallon.

"Nuk mund të besoj se sa njerëz të mirë kanë qenë.
Kam shumë mesazhe nga njerëz që jetojnë pranë meje dhe që janë shumë të lumtur që kjo zonë u bë e bukur dhe e famshme". /albeu.com/

Shtuar më 18/09/2017, ora 12:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori