Adriana Lima shkëlqen edhe me pink (FOTO LAJM)

Ajo është mamaja e dy vajzave njëra dy dhe tjetra një vjeçe, por si e tillë nuk duket aspak. Bëhet fjalë për modelen e "Victoria’s Secret" Adriana Lima, e cila është në formë të shkëlqyer fizike. E veshur me një bluzë pink dhe një fund të zi Adriana u paraqit super e "nxehtë" në një event.

Duke folur për mediat e huaja Lima është shprehur mjaft e lumtur për vajzat e saj dhe kujdesin që tregon ajo për të bërë një jetë sa më të shëndetshme. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2013, ora 13:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori